Menu
Sepetiniz

Kitaplık & Raf

Ahşap Duvar Cebi Ahşap Duvar Cebi
Hızlı Teslimat YENİ
 Duvar dekorasyonuza farklı bir estetik görünüş kazandırın Ahşap duvar Cebi duvar saksımız  yapay yeşillik veya kuru çiçek için idealMalzeme Bilgileri;Ahşap masif köknar ağacı (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Genişlik: 8 cmDerinlik:..
550,00₺
Vergiler Hariç:550,00₺
Ahşap Kitaplık
Hızlı Teslimat
Şık ve kullanışlı tasarımıyla evlerinize doğallığı Ahşap Kitaplık ile yansıtacak; Estetik, kalite ve kullanışlılık olarak ağaç farkını hissedecek ve mekanınıza ayrıcalık katacaksınız.Malzeme Bilgileri;Ahşap masif köknar ağacı (Ladin, Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur,..
10.250,00₺
Vergiler Hariç:10.250,00₺
Ahşap Kitaplık  Trigon
Hızlı Teslimat
Kitaplarınızın da Ahşap Kitaplık Trigon ile şımartılmaya ihtiyacı var, evinizin en güzel köşesinde…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif köknar ağacı (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ayaklar boyanabilir metal profilÜrün Ölçüleri:Genişlik: 90 cmDerinlik: 42 cmYükse..
7.750,00₺
Vergiler Hariç:7.750,00₺
Ahşap Kitaplık Large
Hızlı Teslimat
Dayanıklı ve masif  köknar ağacından ahşap ve metal bütünlüğü ile üretilen Ahşap Kitaplık Large birçok mekanın havasını değiştirecek…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif köknar ağacı (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ayaklar boyanabilir metal profilÜrün Ölçüleri:G..
8.250,00₺
Vergiler Hariç:8.250,00₺
Ahşap Kitaplık Lecrad Ahşap Kitaplık Lecrad
Hızlı Teslimat En Çok Satan
‘Kitap okuma ciddi bir iştir, ben planlı programlı okurum’ diyenler için ideal  Ahşap Kitaplık Lecrad, Bir tarafta okunanlar dururken, diğer tarafta okunacaklar sıraya girmiş.Malzeme Bilgileri;Ahşap masif ladin  ağacı  (Meşe, kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç tür..
6.750,00₺
Vergiler Hariç:6.750,00₺
Ahşap Kitaplık Library
Hızlı Teslimat En Çok Satan
Şık ve kullanışlı tasarımıyla evlerinize doğallığı Ahşap Kitaplık Library  ile yansıtacak; Estetik, kalite ve kullanışlılık olarak ağaç farkını hissedecek ve mekanınıza ayrıcalık katacaksınız.Malzeme Bilgileri;Ahşap masif köknar ağacı (Ladin, Meşe, Kestan..
10.260,00₺
Vergiler Hariç:10.260,00₺
Ahşap Kitaplık Room
Hızlı Teslimat
‘Kitap okuma ciddi bir iştir, ben planlı programlı okurum’ diyenler için ideal  Ahşap Kitaplık Lecrad, Bir tarafta okunanlar dururken, diğer tarafta okunacaklar sıraya girmiş.Malzeme Bilgileri;Ahşap masif ladin  ağacı  (Meşe, kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç tür..
8.496,00₺
Vergiler Hariç:8.496,00₺
Ahşap Kitaplık Stave
Hızlı Teslimat
Evinizin ve çalışma alanınızın havasını değiştirecek şık ve doğallığı ile  Ahşap Kitaplık Stave yaşam alanınıza renkler katıyor...Malzeme Bilgileri;Ahşap masif ladin ağacı (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ayaklar boyanabilir metal profilÜrün Ölçüleri:Geniş..
10.749,00₺
Vergiler Hariç:10.749,00₺
Ahşap Kitaplık Tissue Ahşap Kitaplık Tissue
Hızlı Teslimat
Masifliği ile evinizin her kösesinde heyecanı kitaplarınızla yaşayacağınız, Ahşap Kitaplık Tissue doğa Kokusuyla yaşam alanınızın  her karesinde…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif köknar ağacı (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Genişlik: 200 cm..
7.250,00₺
Vergiler Hariç:7.250,00₺
Ahşap Raf Gemi Ahşap Raf Gemi
Hızlı Teslimat
Doğal çam ağacından yapılmış el yapımı tekne rafı, çocuk odası için ideal. Denizcilik tarzında  her çocuğun odasının dekoruna eşsiz bir tasarım.Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Meşe  ağacı  (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Yüksek..
299,00₺
Vergiler Hariç:299,00₺
Ahşap Raf Lumber
Hızlı Teslimat
Ofis ve  evlerimiz için harika  bir dekorasyon; Ahşap Raf Lumber doğallığıyla  her eve lazım…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif köknar ağacı (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Genişlik: 80 cmDerinlik: 20 cmYükseklik: 30..
2.250,00₺
Vergiler Hariç:2.250,00₺
Ahşap Raf Set
Hızlı Teslimat
Masifliği ile evinizin onu kösesinde heyecanı kitaplarınızla yaşayacağınız, Doğa Kokusuyla yaşam alanınız onun karesinde…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Meşe  ağacı  (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Yükseklik: 40 cmGenişlik : 30 cmDerinli..
1.711,00₺
Vergiler Hariç:1.450,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)