Menu
Sepetiniz

Blog RSS

08 Apr Mobilya Üretiminde Kullanılan Ağaçlar ve Özellikleri
0 162
GÜRGEN AĞACIBoyu yaklaşık 20 metreyi bulabilen Gürgen ağacı, son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ülkemizde Karadeniz bölgesi ve Doğu Anadolu bölgesi olmak üzere iki farklı bölgede yetişen Gürgen ağacı, Karadeniz bölgesindeki türü ile ön plana ç..
08 Apr 2023 EV DEKORASYONU YAZ TREND RENKLERİ- Siyah Rengin Zarifliği
0 16
Ev dekorasyonu yaz trend renkleri neler?Son yıllarda şehir hayatından sıkılanlar kendilerini doğaya bırakıyor, evinden işinden sosyal hayatından kaçamayanlar ise doğayı evine getiriyor,2023 yılında mobilya renklerinde eski yıllarda köy evlerinde kull..
08 Apr Meşe Ağacı Nedir? Nerede Yetişir, Faydaları Nelerdir?
0 188
-Meşe Ağacı Nedir?-Meşe Ağacı nerede nasıl yetişir?-Meşe ağacı özellikleri, bakımı ve faydaları nelerdir? Meşe Ağacı Nedir? Meşe ağacının dünya üzerinde 400’den fazla çeşidi bulunmaktadır. Bazı meşe ağaçlarının yaprakları dört mevsim dökülmez. Gövdes..
30 Jan KADINLARIN HAYATINI RENKLENDİREN TAKILAR
0 620
Renklerin hayatımızdaki yeri asla inkar edilemez. Özellikle kadınlar için renklilik ve canlılık çok daha önemlidir. Bu nedenle dekorasyon, kıyafet ve takı seçiminde kadınlar, erkeklerden çok daha farklı kombin meydana getirebilir ve daha detaycı yakl..
30 Jan EVİNİZİN SONBAHAR DEKORASYONU
0 1062
Sonbahar salon dekorasyonu arasında en çok tercih edilen dekorasyonlar dan biride kurutulmuş bitkilerdir, son baharın essiz renkleri sarı, turuncu ve kahverengi tonları evinize sıcak bir ortam verecektir. Sıcak renklerin yanında  salon duvarlarınız b..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)