Menu
Sepetiniz
Yerli Üretim
Güvenli Alışveriş
Ödeme Koruma Sistemi

Hasır Jüt İpi 10 Adet 100 gr

 Hasır Jüt İpi 10 Adet 100 gr
Hızlı Teslimat
Hasır Jüt İpi 10 Adet 100 gr
175,00₺
Vergiler Hariç: 175,00₺
  • Stok: 26
  • Model: K076
  • SKU: Ürün Çeşitleri
  • Jüt İp 100 Gram - 100 Metre

  • Hasır İpi - Çuval İpi - Kırnap İpi - Süsleme İpi

  • Günümüzde jüt ipler süsleme amaçlı kullanılmaktadır. Ambalaj, paketleme, davetiye ve çeşitli süslemelerinizde kullanabilirsiniz.

  • Tamamen organik olan bu ürün 100 Gr. Yaklaşık 100 Metre civarı bobinler halinde sizlere sunuyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu

KÜTÜKhouse.com e-ticaret sitesinde satışı sunulan ürün görselleri üzerinde Ücretsiz kargo ibaresi olmadığı sürece kargo alıcıya aittir. Tüm yurt içi ve yurt dışı için geçerlidir.

Özel üretim ürünler 20 iş günü içinde kargoya verilir.(Cumartesi- Pazar Hariç) Özel üretim ürünlerde iade kabul edilmez.

KÜTÜKhouse.com e-ticaret sitesinde satışı sunulan ürünler müşteri teslimatı sürecinde taşımada hasar almayacak şekilde paketlenir.

 

KÜTÜKhouse.com Ürünleri belirlenen  kargoya şubesine teslim etmeden önce ürün fotoğrafların  paketlenmiş şekilde çekilir ve ürün paketlenmesi  uygunluğu kontrol edilir.

 

KÜTÜKhouse.com e-ticaret sitesinden yapılan alışverişlerde ürünler belirlenen kargo firmasına teslim edilir, kargo firması ürünleri teslim aldığı andan itibaren tüm sorumluluk kargo şubesi ve müşteriye aittir. KÜTÜKhouse.com e-ticaret sitesi hiç bir şekilde sorumlu tutulmaz.

 

Kargo şubesine teslim edilen ürün veya ürünlerin takıp numaraları ilgili kargo sistemine düştüğü an müşterilerimiz ile Mail ve SMS yolu ile paylaşılmaktadır.

 

Kargo firmasına teslim edilen ürünlerde hasar oluşması durumunda KÜTÜKhouse.com e-ticaret firması yükümlü değildir.

 

Müşterilerimize ürün siparişi teslimatı esnasında hasarlı ürün tespiti yapıldığında kargo şubesine HASARLI ÜRÜN TUTANAĞI tutturmakla yükümlüdür, aksi takdirde uygulanabilecek hiç bir işlem uygulanmamakta olup KÜTÜKhouse.com e-ticaret firması sorumlu tutulamaz.

 

Müşteri veya kargo firması hasarlı ürünleri KÜTÜKhouse.com e-ticaret firmasına aktarıldığında ürün ekstra ücrete tabi tutulmaktadır.

 

İade sürecinde bulunan Hasarlı ürünlerin  kargo ücreti müşterilerimize aittir, aksi takdirde gönderilen ürünler veya ürünlerden KÜTÜKhouse.com e-ticaret sitesi sorumlu değildir.

 

KÜTÜKhouse.com e-ticaret sitesinden yapılan alışverişlerde kargo şubesini  belirlenen adrese teslimatı sırasında müşteriye ulaşamaması durumda haber kâğıdı bırakması zorunludur. Bırakılmaması durumunda tüm sorumluluk kargo firmasına ait olup KÜTÜKhouse.com e-ticaret firmasına sorumlu tutulamaz.

 

KÜTÜKhouse.com  e-ticaret sitesinden yapılan alışverişlerde  kargo firmaları 25 kg altındaki ürünleri kapınıza kadar teslim etmekte yükümlüdür, 25 kg üstü ürünler apartman girişinde müşteriye teslim edilmektedir.

 

Tüm ürünlerin teslimatı Türkiye’nin 81 iline kargo ile yapılmaktadır. Sadece kargo şirketlerinin ulaşım sağlayamadığı ilçelere teslimat yapılamamaktadır.

MASİF AHŞAP MOBİLYA VE DEKOR ÜRÜNÜ KULLANIMI

 

Masa ve Sehpa Kullanımları:

·         Ahşap masalarınızı kullanırken yemek esnasında mutlaka altlık kullanmanız gerekmektedir.

·         Doğal ahşap masalarda her ne kadar koruyucu bitkisel yağlar kullansak da masa yüzeyinde uzun zaman alan sıvı beklemelerinde leke yapabilir. Bir saat içerisinde kuru bez ile müdahale etmeniz gerekir.

 

Kitaplık, TV Ünitesi, Konsol Kullanımları:

·         Doğal ahşap ürünlerinizi kullanırken ahşap yüzeye zarar verecek kesici veya delici cisimlerden korumanız gerekmektedir.

·         Ahşap ürünleriniz toz alma ve temizleme işlemlerinde herhangi bir kimyasal ahşap temizleme ürünleri kullanmaktan kaçınınız. Sadece nemli bez yeterli olacaktır.

·         Kitaplık ve konsol gibi tercihe göre uzunluğu fazla olan ürünlerde ağırlığı raflara orantılı bir şekil de yerleştirmeniz önemlidir.

 

Doğal Ahşap Aksesuar kullanımları:

Doğal ahşap masif ürünleriniz mutlaka tamamlayıcı ürünlere ihtiyaç duyacaktır. Bu durum bazen çiğ bir görüntüye sebep olabilir. Bu tamamlayıcı ürünler Doğal Ahşap Ayna, Doğal Ahşap Avize, Ahşap Altlık, Mumluk, Kaktüs, Sunum Tahtası, Mutfak Rafı vb. ürünler olabilir.

 

·         Özellikle yiyecek ile temas olan ürünleri makine veya deterjan ile yıkamayınız.

·         Bitkiler yetiştirdiğiniz kütük saksılara gereğinden fazla su dökmeniz zarar verecektir.

·         Ahşap aynanızı montaj esnasından kastırma yapmadan monte etmeniz önemlidir.

·         Avize bağlantılarında ahşap malzeme ağır olacağından tavan bağlantı aparatının dikkatli yapılması oldukça önemlidir.

·         Mutfak raflarından bağlantı aparatının dayanıklı materyal olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

·         Ahşap aksesuarlara sert cisimlerle vurulması çizilmelere ve kırılmalara neden olabilir.

 

NOT: Doğal Ahşap Masif Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenlerden En Önemlisi Ürünleri Isı Kaynakları ve Direk Güneş Işığı Temasından Koruyunuz.

 

-Ürün İadesi  ve Cayma Hakkının Geçerli Olmadığı Ürünler

·         KÜTÜKhouse.com İnternet sitesinden satın alınan ürünlerin iadesi yoktur ve hiç bir şekilde Ücret iadesi talep edilemez. Sadece Değişim ve ek ilave yapılmaktadır.

·         Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen, üzerinde değişiklik veya ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler (Yapılan ürünler kişiye özgür sipariş olduklarından dolayı verilen siparişler ürün imalatına başlandıktan sonra  iptal edilemez  veya ücret iadesi istenemez)