Menu
Sepetiniz

Dekor Aksesuar

Ağaç Süsü 5 adet
Hızlı Teslimat En Çok Satan
Dekoratif ağaç figürlü ağaç süslerimiz  her evin mutluluk kaynağı…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif MeşeÜrün Ölçüleri:(ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Çap: 5 / 9 cmNot:6’lü paketler halindeFarklı figür seçenekleriAğaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek soruların..
109,00₺
Vergiler Hariç:109,00₺
Ahşap Ev Blok 4'lü set
Hızlı Teslimat
Boyut, şekil veya renk ne olursa olsun. Ahşap minyatür evler  çok sevimli ve mutlu hissettiriyor, tüm yıl boyunca sahip olmak için  mükemmel bir seçim Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin ağacı (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Yüks..
249,00₺
Vergiler Hariç:249,00₺
Ahşap Gitar
Hızlı Teslimat
Müzik tutkunları için harika bir tasarım; Ahşap gitar şıklığı ve masifliğiyle çalışma alanınızda ve evinizde yerini alacak.Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin ağacı (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Uzunluk: 100 cmGenişlik: 40 cmNot:Tüm müzik ..
649,00₺
Vergiler Hariç:649,00₺
Ahşap Kasa
Hızlı Teslimat En Çok Satan
Her alanda değerlendirebileceğiniz Ahşap kasalar işinizi daha da rahatlatacak, Evinizde veya ofisinizde  gerek kitaplık olarak gerekse saklama kutusu olarak kullanabilirsinizMalzeme Bilgileri;Ahşap masif çam ağacı  (Meşe, Kestane, ladin, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türle..
399,00₺
Vergiler Hariç:399,00₺
Ahşap Minyatür Ev 2'li Ahşap Minyatür Ev 2'li
Hızlı Teslimat
Boyut, şekil veya renk ne olursa olsun. Boyalı ahşap minyatür evler  çok sevimli ve mutlu hissettiriyor, tüm yıl boyunca sahip olmak için  mükemmel bir seçim Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin ağacı (Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüle..
299,00₺
Vergiler Hariç:299,00₺
Ahşap Yaprak
Hızlı Teslimat
Dekoratif ürünler & masif  Mobilyalar. Ahşaba ve  ağaca dair her şey  KÜTÜKhouse  consept’inde…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Meşe  ağacı  (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Çap: 20 / 24 cmNot:Ağaç dokuları farklılı..
169,00₺
Vergiler Hariç:169,00₺
Çam Kozalak 20 Adet Çam Kozalak 20 Adet
Hızlı Teslimat
Hem dekoratif olacak hem de kokusuyla evinizin havasını değiştirecek.Malzeme Bilgileri;Çam KozalakÜrün Ölçüleri:Yükseklik : 6-10 cmNot:20’li paketler halindeAğaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…..
199,00₺
Vergiler Hariç:199,00₺
Dekoratif Kalemlik Dekoratif Kalemlik
Hızlı Teslimat
KÜTÜkhouse ayrıcalığıyla evinizi ve kendinizi şımartın!Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin, Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın vb.  ağaçlarÜrün Ölçüleri:Derinlik: 9 cmYükseklik: 12 cmGenişlik: 15 cmEk sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişi..
179,00₺
Vergiler Hariç:179,00₺
Figürlü Kütük Figürlü Kütük
Hızlı Teslimat
Özel anılarınız  hep göz önünde…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif akasya ( Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın  ağacı)Ürün Ölçüleri:Çap: 15-20 cmNot:Ürün adet fiyatıdır.Ağaç şekilleri farklılık gösterebilir.Farklı figür karakterleri.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz iç..
180,00₺
Vergiler Hariç:180,00₺
Hediye Odun
Hızlı Teslimat
Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Ladin, Meşe, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın  ağacıOdun Ölçüleri:Yükseklik: 25 cmNot:Ağaçlar  farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…..
99,00₺
Vergiler Hariç:99,00₺
Jüt Halat İp 10 mt
Hızlı Teslimat En Çok Satan
Malzeme Bilgileri;Jüt HalatÜrün Ölçüleri:Uzunluk: 10 metreİp kalınlık: 6 mmNot: Dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…..
119,00₺
Vergiler Hariç:119,00₺
Kitap Tutacak Kitap Tutacak
Hızlı Teslimat En Çok Satan
Kitap Tutacak, Kitap Severler İçin Harika Bir Tasarım,Malzeme Bilgileri;Ahşap masif meşe ağacı  (Ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Genişlik: 12 cmDerinlik: 12cmYükseklik: 12 cmNot:Ağaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölç..
99,99₺
Vergiler Hariç:99,99₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)