Menu
Sepetiniz

Ahşap Oyunlar

Marka: KÜTÜKhouse
Ahşap denge oyunu ile hayatınızın eğlencesini dengeleyin…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif meşe ağacı (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Yükseklik: 26 cmGenişlik: 7 cmDerinlik: 7 cmNot:Ağaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölçülü sip..
55,00₺
Vergiler Hariç:55,00₺
Kütük Yapboz
En Çok Satan
Marka: KÜTÜKhouse
Biraz da Kütük Yapboz yapalım; zamana karşı en iyi çözüm…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif Meşe  ağacı  (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Kalınlık : 5 cmÇap: 10 / 20 cmNot:Ağaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölçülü si..
39,00₺
Vergiler Hariç:39,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Çocuklarımız  Oyun Tahtası ile doğayı  evinde hissediyor;  Ahşaba dokunun!Malzeme Bilgileri;Ahşap masif meşe ağacı (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ardıç, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Ürün Ölçüleri:Çap: 15 / 22 cmNot:Ağaç dokuları farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölçülü ..
39,00₺
Vergiler Hariç:39,00₺
Marka: KÜTÜKhouse
Anneler çocuklarımız sallanan kütük ile doğayla iç içe büyüyor…Malzeme Bilgileri;Ahşap masif meşe ağacı  (ladin, Kestane, Çam, Gürgen, Ihlamur, Kayın vb. ağaç türleri )Not:Ağaç dokuları ve Osmanlı motifleri farklılık gösterebilir.Ek sorularınız ve özel ölçülü siparişleriniz için lütfe..
120,00₺
Vergiler Hariç:120,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)